Передача частини активів та зобов’язань АКБ «Новий» на користь приймаючого банку

Підписано договори про передачу частини активів та частини зобов’язань АКБ «Новий» на користь приймаючого банку

АТ «ТАСКОМБАНК» було визнано переможцем відкритого конкурсу серед попередньо кваліфікованих осіб, зацікавлених взяти участь у виведенні з ринку АКБ «Новий». Обраним та найменш витратним способом виведення банку з ринку стало відчуження частини активів і частини зобов’язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку із подальшою ліквідацією неплатоспроможного банку.

23 серпня 2017 року підписано договори про передачу частини активів та частини зобов’язань неплатоспроможного АКБ «Новий» на користь приймаючого банку – АТ «ТАСКОМБАНК». За умовами підписаних угод передаються усі права та обов’язки боржника перед кредиторами (1-8 та частково 9 черги), у тому числі щодо повернення вкладникам грошових коштів і сплати процентів за договорами банківського рахунку/вкладу. Загальна сума переданих зобов’язань склала близько 156 млн. грн.

Підписання договорів про передачу частини активів та частини зобов’язань неплатоспроможного АКБ «Новий» на користь приймаючого банку відновлює всі умови депозитних та інших договорів за переданими зобов’язаннями, зокрема строк та валюта вкладу, процентна ставка тощо. Звертаємо увагу, що за умовами підписаних договорів, приймаючому банку передаються всі зобов’язання перед 1-8 чергами кредиторів, а також частина зобов’язань перед 9-ою чергою кредиторів (відповідно до ст. 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»).

Також приймаючому банку передано права вимоги за частиною кредитів, наданих неплатоспроможним банком юридичним особам. АТ «ТАСКОМБАНК» з 23.08.2017 набуло усіх прав та обов’язків кредитора щодо боржників, вимоги до яких передані відповідно до договору про відступлення права вимоги, разом із правами за договорами забезпечення таких вимог.

Звертаємо увагу, що будь-який боржник або кредитор АКБ «НОВИЙ» має можливість отримати уособлену інформацію щодо переведення боргу перед ним/відступлення прав вимоги щодо нього в будь-якому підрозділі АКБ «НОВИЙ», зокрема – в офісі банку за адресою: 49000, м.Дніпро, пр. Дмитра Яворницького (колишня назва – Карла Маркса), 93, телефон (056)778-25-94, (067)565-53-96.

Одночасно інформацію щодо отримання коштів за зобов’язаннями, переведеними на приймаючий банк та щодо порядку подальшого виконання відступлених на користь приймаючого банку зобов’язань, можливо в АТ «ТАСКОМБАНК», місцезнаходження якого: 01032, м. Київ, вул. С. Петлюри, 30, контактний телефон: 0800 503580, інтернет сайт:http://www.tascombank.com.ua